.  .Urząd Miejski w Międzyrzeczu
Rynek 1, 66-300 Międzyrzecz
  
     szukaj
strona główna | moja sprawa| redakcja | rejestr zmian | statystyka | pomoc | administracja  
Biuletyn Informacji Publicznej
   
   
Redakcja

redagujący:adres email:numer telefonu:
.Mirosław Matla.mmatla@miedzyrzecz.pl.(095) 742 69 55 
.Anna Chudzińska.achudzinska@miedzyrzecz.pl.(095) 742 69 73 
.Marcin Rzepa.mrzepa@miedzyrzecz.pl.(095) 742 69 55 
... 
.Maciej Kubowicz.mkubowicz@miedzyrzecz.pl.(095) 742 69 68 
.Elżbieta Błaszczak.eblaszczak@miedzyrzecz.pl.(095) 742 69 34 
.Katarzyna Szadkowska.kszadkowska@miedzyrzecz.pl. 
.Kornela Manyś.kmanys@miedzyrzecz.pl. 
.Tomasz Dembowy.tdembowy@miedzyrzecz.pl. 
.Sabina Miernik.smiernik@miedzyrzecz.pl.(095) 742 69 34 
.Patrycja Klarecka.pklarecka@miedzyrzecz.pl. 
.Adrian Rudziński.arudzinski@miedzyrzecz.pl.95 742 69 69 
 
. .
BIP - liczba wejść: 243172